Aranżacja kuchni oraz jadalni

Elegancka przestrzeń typu kuchnia – jadalnia powinna być określona poprzez indywidualny styl oraz doskonałe dopasowanie do potrzeb i poczucia komfortu mieszkańców. Pomieszczenie może tworzyć otwarty aneks kuchenny połączony z salonem lub wydzieloną kuchnię typu dwa w jednym razem z jadalnią.

Wybór stylistyki wnętrza spośród rustykalnej, eklektycznej, klasycznej, nowoczesnej, minimalistycznej lub industrialnej, determinuje długotrwały efekt wizualny.

Układ kuchni jest połączeniem dostępnych klasycznych schematów umeblowania takich jak liniowy, w kształcie litery L lub U, na rzucie z wyspą lub półwyspem.

Szeroki wybór mebli kuchennych obejmuje szafki modułowe lub wykonane na zamówienie z odpowiednio  bogatym wyborem kolorystyk i faktur frontów, korpusów i blatów roboczych. Wygodna, regularna jadalnia musi być wyposażona w stylowy stół z krzesłami.

Przestrzeń kuchenna, doskonale przystosowana do celów użytkowych, zawiera wygodne rozmieszczenie sprzętów AGD i urządzeń sanitarnych, takich jak piekarnik, kuchenka, zlewozmywak i lodówka. 

Nowoczesna kuchnia musi być dobrze wyposażona we wszystkie niezbędne innowacyjne instalacje i system wentylacji. Nowoczesne oświetlenie jest niezbędne dla optymalnego komfortu wizualnego użytkowników.

Doskonały projekt zachowuje prosty i dynamiczny układ wnętrza z nowoczesnymi rozwiązaniami przestrzennymi w zakresie dostępności i wygody użytkowników.