Dom zrównoważony hi-tech

Ten zrównoważony technologicznie Dom mieszkalny obejmuje nowoczesne wnętrza – salonu połączonego z kuchnią, otwartej przestrzeni biurowej z przeznaczeniem dla pracy zespołowej, pokoju fitness, czterech łazienek i trzech przestronnych sypialni. Każdy pokój rozplanowano z wielkoformatowymi szklanymi drzwiami przesuwnymi oraz dostępem do dużego balkonu lub tarasu. Piętro z parterem łączy otwarta klatka schodowa z efektownym przeszkleniem kurtynowym. Minimalistyczna, nowoczesna bryła budynku składa się z kompozycji prostopadłościennych brył o dachach płaskim i jednospadkowym. Dom zaprojektowany został z ekstensywnymi panoramicznymi oknami i zewnętrznymi przesuwnymi okiennicami oraz rozległym tarasem na planie trapezu, nadwieszonym nad zboczem wzgórza. Nieruchomość jest wyposażona w liczne systemy automatycznego sterowania i zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak urządzenia dźwiękowe i wideo 3D, kino domowe, szybkie łącze internetowe, monitoring i inne udogodnienia elektroniczne. Wystrój i wyposażenie w stylu high-tech zapewnia nowoczesną estetykę i wysoki komfort wnętrz budynku.

Ten zrównoważony technologicznie Dom mieszkalny obejmuje nowoczesne wnętrza – salonu połączonego z kuchnią, otwartej przestrzeni biurowej z przeznaczeniem dla pracy zespołowej, pokoju fitness, czterech łazienek i trzech przestronnych sypialni. Każdy pokój rozplanowano z wielkoformatowymi szklanymi drzwiami przesuwnymi oraz dostępem do dużego balkonu lub tarasu. Minimalistyczna, nowoczesna bryła budynku składa się z kompozycji prostopadłościennych brył o dachach płaskim i jednospadkowym. Wystrój i wyposażenie w stylu high-tech zapewnia nowoczesną estetykę i wysoki komfort wnętrz budynku. Dodatkowo obiekt posiada systemy energooszczędne takie jak panele słoneczne, system pomp cieplnych oraz ogrzewanie podłogowe. Dom wyposażono również w system centralnego odkurzania, który chroni przed alergenami i zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach.

a systemy energooszczędne takie jak panele słoneczne, system pomp cieplnych oraz ogrzewanie podłogowe. Dom wyposażono również system centralnego odkurzania, który chroni przed alergenami i zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach.